Makaleler » Nedir? » Mekanizmalı Cüzdan Nedir?

Teknoloji ve online sistemlerin hayatımıza iyice girdiği günümüzde taşıdığımız aksesuar ve gereçlerin yapısı da değişiyor. Önceleri taşımak zorunda olduğumuz birçok şeyin yerini artık dijital servisler ve telefonlar aldı. Ödeme ve geçiş sistemleri de bu değişimden haliyle etkilendi. Önceden sadece nakit para ile ödeme yapabilirken artık neredeyse hiç nakit kullanmadan kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabiliyoruz. Ayrıca birçok firma müşterilerine üyelik kartı, çalışanlarına kimlik kartı veriyor. Haliyle artık nakitten çok kart taşır hale geliyoruz.

Bu değişim nakit para taşımaya göre dizayn edilmiş klasik tasarımlı cüzdanların insanlara artık büyük ve hantal görünmesine yol açtı. İnsanlar artık daha minimal daha fonksiyonel ve daha fazla kartı güvenle taşıyabileceği yeni nesil cüzdanlara yöneldi. Kullanılan kartların manyetik özellikli olması ve kırılmaya müsait olması kartlık cüzdan seçiminde dayanıklılık ve manyetik korumayı ön plana çıkartıyor. Bu kriterlere sahip cüzdanların en dikkat çekeni ise Garbalia Mekanizmalı Cüzdan Ailesi.

mekanizmali-cüzdan

Garbalia Mekanizmalı Cüzdan Ailesi içerisinde bulunan 4-6 arası kart alabilen alüminyum mekanizma sistemi sayesinde kartlarını hem fiziksel darbelerden hem de elektromanyetik etkilenmeden koruyor. İşlevsel olarak tasarlanmış mekanizma yapısı il de kartlara kolayca erişmenizi sağlayabiliyor. Mekanizma yapısına ek olarak banknot veya kart koyacağınız 3 adet iç bölme ve 1 adet şeffaf dış bölme ile geliyor. Toplu ulaşım veya üyelik giriş kartlarını burada taşıyarak her seferinde kart arama ve çıkarma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Eğer taşımanız gereken kart sayısı çok fazla ise çift mekanizmalı modellere bakabilirsiniz.

Mekanizmalı cüzdanlarımız %100 dana derisi veya suni deri kullanılarak üretilmektedir. Zevkinize ve kullanım tercihinize göre istediğiniz materyalden üretilen modelimizi seçebilirsiniz. Suni deriden üretilen modellerde benekli ve ekoseli gibi görünümü değiştiren seçenekleri de vardır.

 

 

 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4