Duyarlı, minimal ve özgün bir deri markası…

2004 yılından beri deri cüzdan ve aksesuar üretimi yapıyoruz.Yılların getirdiği tecribe ve birikim ile her geçen gün daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.

Yılardır ülkemizdeki büyük üreticilerin tedarik zincirindeki önemli figürlerden birsiyiz. Belki de şu anda kullnadığınız deri aksesuarlardan herhangi birini biz ürettik.

Üretiiğimiz ürünleri kendimiz kullanacakmışız gibi özenle üretiyor ve kaliteden asla taviz vermiyoruz. Kendimizin kullanmak istemeyeceği ürünleri kesinlikle satmıyoruz.

Bu işe başladığımızdan beri 2 önemli kuralımız var: Şıklık ve kullanılabilirlik. Bir ürün alırken şıklık önemlidir ama aldıktan sonra önemli olan kullanım kolaylığıdır. Müşterilerimizden gelen geri dönüşleri değerledirerek ürünlerimizi daha kullanışlı hale getirmek içimn çalışıyoruz.

Hedefimiz herkesin şık ve önemli hissedeceği özel güvenlik önlemlerine sahip cüzdanlar yapmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Tarzıyla zamansız, kalitesiyle “evladiyelik”, tasarımlar…

Tasarım ve deri konusundaki uzmanlığıyla ortaya koyduğu ürün ve hizmetle müşterilerini gururlandıran, heyecanlandıran;  bir moda markası olmak ve gücünü tasarıma yaptığı yatırım ve deri konusundaki uzmanlığından alan kaliteli, şık ve en iyi değerlere sahip ürünleri ile Türkiye ve Dünya’daki deri moda sektöründe söz sahibi; deri cüzdan modası konusunda lider bir moda markası olmaktır.

Misyonumuz

 

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, tüm müşterilerinin beklentilerini karşılayan bir firma olmak.

 
Vizyonumuz