fbpx

Erkek Cüzdanı Nerede Taşımalı?

Erkekler Cüzdanı Nerede Taşır?

Erkek kullanıcıların birçoğu kadınların aksine çanta kullanmayı tercih etmedikleri için cüzdanlarını taşımak onlara başlı başına bir dert olmuştur. Takım elbise, mont veya ceket giyindiğinde kıyafetin iç cebinde tam da cüzdanlar için olan muhteşem bir tasarım göz vardır ancak peki yaz günlerinde ya da sadece tişört veya gömlek giyinerek dışarı çıktığınızda cüzdanlar nerede taşınır?

-33%
-33%
-33%
-36%
-36%
-36%
-36%
-36%

Pek çoğumuz hemen pantolonun arka cebi diyoruz. Evet özellikle de sağ arka cep erkekler için muhteşem bir cüzdan taşıma yeri ancak arka cepte unutulduğunda, farkına varmadan çalınması ihtimaline karşı da birçok erkek kullanıcı bu konuda da çekimser davranmaktadır.

Cüzdanlar, erkekler tarafından hor kullanılmaktan kaçınılmayan bir aksesuardır. Birçoğunuz arka cebin cüzdan taşımak için tasarlandığını düşünebilir. Belki haklı olabilirler. Cüzdan deneyiminizin çoğu yıpranma ve yıpranma günlük kullanımdan kaynaklanır. Aşındırıcı malzemeden yapılmış bir giysinin cebine koyarsanız (daha da kötüsü, arka cebinize koyup bütün gün üzerine oturursanız), hızla zarar görür. Evet arka cep cüzdan koymak için harika olabilir ancak derinin esnek yapısı dolayısıyla üzerine oturduğunuzda yapısı deforme olabilir.

-33%
-33%
-33%
-33%
-38%
-40%
-40%
-39%

Hatta işin sağlık boyutuna da bakılacak olursa doktorlar bu konuda ciddi anlamda uyarıda bulunuyor: “Ofisimde en sık gördüğüm sorunlardan biri, bir hastanın saatlerce cüzdan üzerinde oturarak neden olduğu yanlış omurga hizalanmalarıdır,” diyor Austin Davis.

Uzun süre cüzdan üzerine oturmak hem sağlınıza zarar verirken hem de cüzdanınızın ömrünü kısaltır.  Esneyen derinin deforme olma olasılığı daha çok artacağı için fiziksel olarak şekli de hoşunuza gitmeyecektir.

-39%
-47%
-45%
-33%
-20%
-31%
-31%
-31%

Erkekler cüzdan taşıma konusunda oldukça kararsız kalsalar da kimi kullanıcı elinde taşırken kimisi arka cebinde, kimisi ön ceplerinde taşımaktadır. Bu konuda mutlaka dikkat etmeniz gereken nokta cüzdanı hangi cebinizde taşırsanız taşıyın, oturmadan önce mutlaka kontrol etmeli üzerine oturmadığınızdan sık sık emin olmalısınız. Daha büyük boyutlarda örneğin portföy cüzdan kullanmayı tercih ediyorsanız da bunun için uygun cebiniz yoksa çanta kullanabilirsiniz.  

Daha minimal boyutlarda olan kartlık, klasik katlamalı erkek cüzdanları, mekanizmalı cüzdanlar kullanıyorsanız cepleriniz cüzdan taşımak için doğru bir yer olabilir. Tamamen sizlerin kendinizi güvende hissedeceği alanda taşımanız sizler için en doğru çözüm yolu olacaktır. 

-40%
-47%
-29%
-39%
-44%
-33%
-29%
-47%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Erkek Cüzdanı Nerede Taşımalı? ile ilgili bilgi almak ister misiniz?