Toptan Cüzdan Satışı

Toptan Satış

Toptan satış, rutin şekilde alışveriş gerçekleştiren müşterilerin dışındaki kullanıcılara çok miktarda mal satışı anlamına gelmektedir. Toptan satıştaki satın alan kullanıcının ürünleri, ticari olarak kullanıp fayda sağlayacağı bilinir. Toptan satış özetle ürünlerin standart bir tüketici dışında herhangi bir kimseye satılmasıdır.

Toptan Satış ve Perakende Satış Arasındaki Fark Nedir?

İki satış stratejisi arasındaki temel fark; toptan satışın doğrudan müşteri olayan aracı bir kişiye satması iken perakende satış doğrudan ürünü satın alınca kullanacak tüketiciye satışıdır. Toptan satış işletmeler arasında bir satış modeli iken perakende satış aracı olmadan doğrudan işletme ve tüketici arasındaki bir modeldir.

 

Toptan Cüzdan Satışı

Garbalia hakiki deri el yapımı cüzdanları perakende satışın yanında toptan satış imkanı ile kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Toptan cüzdan satışında toptan alım gerçekleştiren müşteri, kendi müşterilerine cüzdanları ulaştırmayı amaçlar. Doğrudan tüketiciye satış olan perakende satışın aksine toptan satış modelinde cüzdan alırken limit yoktur. İstenilen miktarda cüzdan satışı gerçekleştirilebilir.

Birbirinden özel tasarımlara sahip Garbalia cüzdanları toptan satın alarak kendi müşterilerinizi garbalia kalitesiyle buluşturabilir, benzersiz satışlara imza atabilirsiniz.

 

Şimdi Alışveriş Yap

Cüzdan Modelleri